HABERLER

19.04.2022
"En Insurtech Banka" Ödülü: Anadolubank
Sektörde en dijital Banka olan AnadoluBank, kredi risklerini ve olası teminat yetersizliği senaryolarını ortadan kaldırmak için geliştirilmiş olan Anadolu Bank Sigorta Botu Projesi ile birinciliğe hak kazandı!
19.04.2022
"En Insurtech Banka" Ödülü: Anadolubank
Sektörde en dijital Banka olan AnadoluBank, kredi risklerini ve olası teminat yetersizliği senaryolarını ortadan kaldırmak için geliştirilmiş olan Anadolu Bank Sigorta Botu Projesi ile birinciliğe hak kazandı!
19.04.2022
"En Insurtech İnovatif Ürün ve Proje" Ödülü : InsurGateway
“En Insurtech İnovatif Ürün ve Proje” kategorisinde; Tüm sigorta şirketlerinin ürün ve hizmetlerinin web servislerine tek bir sistem üzerinden ulaşan ve merkezileştiren ilk ve tek açık sigortacılık platformu olan InsurGateway birinciliğe hak kazandı.
03.08.2021
Albaraka ile Hayallerinize "Erken"den Kavuşun!
Türkiye’nin ilk katılım bankası Albaraka Türk, 18 yaş altı gençleri ve çocukları Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil ederek, gençlerin hayallerine daha erken kavuşmasına imkan sağlıyor.
26.05.2021
Payment System Magazine - PSM Ödüllerinde Bankasurans Rüzgarı
Başta bankalar olmak üzere tüm finans sektöründe çözüm sağlayacak projeler geliştiren şirketlerin, inovatif çalışmalarını ödüllendirmek amacıyla gerçekleştirilen Payment System Magazine - PSM Ödülleri, 28 Aralık 2020 tarihinde on bir kategoride iki yüze yakın proje ile değerlendirmeye alındı.
05.05.2021
InsurTech Hub’dan Sigorta Sektörüne Ses Getirecek 4 İnovatif Komite!
Sigorta sektöründe fark yaratacak çalışmaları ve bu çalışmalara ihtiyaç duyan sektör paydaşlarını bir araya getiren InsurTech Hub, sektörün yeni teknolojiler ile gelişmesi amacıyla, 4 farklı komite kurdu.
23 Eylül 2016
Dijital Bankasurans Türkiye 2016 Zirvesi’nin Ön Buluşması Gerçekleştirildi
4 Ekim 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek olan Dijital Bankasurans Türkiye 2016 Zirvesi’nin ön buluşması dün, üniversiteye bağlı Teknopark ‘ta yapıldı. Etkinliğe; AcerPro Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Acer, TeknoPark Yönetim kurulu Üyesi Prof.Dr. Mesut Güner ve ulusal birçok basın mensupları katıldı.
30 Haziran 2016
SBN Sigorta Bankasurans alanındaki başarısını sürdürdü
Recep Duray: Bankasüransta ilk üçteyiz SBN Sigorta Genel Müdürü Recep Duray, bankasürans konusunda diğer şirketlerden ayrıştıklarını belirterek, “Sektörde toplam üretimdeki bankasürans payı olarak ilk üçteyiz” dedi.
24 Mayıs 2016
Sigorta Sektöründe Dijital Çağ; Dijital Bankasurans!
Sigorta sektörü ülkemiz için yeni bir yönteme adım atıyor; Dijital Bankasurans. Ana bankacılık sistemleri ile entegre çalışan sigorta sistemleri sayesinde, sigorta süreci daha teknolojik, daha kolay, daha ölçülebilir olmaya başlıyor.
20 Nisan 2016
Türkiye Finans Katılım Bankası’nın BankasuransPro ile Yükselişi
AcerPro tarafından hazırlanan online bankasurans platformu BankasuransPro sayesinde, tüm süreçlerini online ve yönetilebilir hale getiren Türkiye Finans Katılım Bankası (TFKB), üretim performansını her geçen gün artırıyor.
23 Ekim 2015
Bankasüransın önlenemez yükselişi!
Banka sigortacılığı, sektörün en önemli dağıtım kanallarından biri olmaya aday. Bizim gibi gelişmekte olan ve henüz sigorta bilincinin yerleşmediği ülkelerde bir süre daha yüz yüze iletişim ile satış yapan acente kanalının liderliğinin süreceği konusunda tüm sektör yöneticileri hemfikir.