Insurtech Hub Bankasurans Komitesi Ağustos Ayı Oturumu

Insurtech Hub tarafından organize edilen Insurtech Hub Bankasurans Komitesi’nin 12 Ağustos 2021’de gerçekleşen görüşmesinde;“Yangın Önleyici İnovatif Teknolojiler” , “Çevre Dostu Bulut Teknolojileri” ve “Insurtech Ödülleri” gibi çarpıcı ve dikkat çekici başlıklar ele alınıp, komite üyeleri tarafınca değerlendirildi.

Komite katılımcıları tarafından;“Felaketlerde Yaşanan Ölüm ya da Maddi Hasar Verileri AFAD’dan Servis ile Alınıp Paylaşılabilir Mi?”, “Kampanya Süreçlerinde Yaşanan Zorluklar ve Çözüm Önerileri” ve “Açık Sigortacılık, Mesafeli Satış ve Diğer Regülasyon Önerileri” komite katılımcıları tarafından ele alınarak, ortak bir değerlendirmeye sunuldu.

Bir sonraki komite görüşmesinde; komitenin gelişimine katkı sağlayacak öneriler, Türkiye’deki Bankasurans alanına yönelik somut bir rapor hazırlama ve bankasurans’ın teknolojik varlığı ve gelişimi üzerine değerlendirmeler yapılmaya devam edilecektir.

Komite görüşmelerinden ve Insurtech Ödülleri’nden haberdar olmak için https://insurtech.org/ web sitesini takip edebilirsiniz.

Komiteye Katıl